JAWI logo   

Skuteczne metody nauczania

loader

close

bulbjawiwarto zajrzeć

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - KATALOG WPT

Przedstawiamy KATALOG WPT WZORCOWE PRACOWNIE TECHNICZNE W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH.
 
Katalog zawiera produkty, które mogą być zakupione przez szkoły z programu rządowego LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. 
Program finansuje m.in. wyposażenie pracowni technicznej w meble, narzędzia, urządzenia oraz pomoce dydaktyczne, niezbędne do prawidłowej realizacji podstawy programowej techniki.
 
Biorąc pod uwagę różne potrzeby placówek oświatowych i ich budżety, w katalogu przedstawiliśmy tańsze i droższe rozwiązania na umeblowanie pracowni technicznej. 
W przypadku narzędzi nie wskazujemy konkretnych firm, sprawdzeni dostawcy będą mogli zaopatrzyć Państwa placówkę w niezbędne narzędzia i elektronarzędzia. 
Aby w pełni wykorzystać możliwości Wzorcowej Pracowni Technicznej, należy odpowiednio wyposażyć ucznia w różnorodne materiały konstrukcyjne, a nauczyciela w materiały metodyczne.
Dobrze dobrane pomoce dydaktyczne pozwolą w pełni wykorzystać potencjał pracowni technicznej i umożliwia realizacje podstawy programowej techniki. Zachęcamy do skorzystania z opracowania "Działaj z JAWI".
 
Po złożeniu wniosku o wsparcie finansowe w ramach programu rządowego LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI, mogą się Państwo z nami skontaktować w sprawie wyposażenia pracowni technicznej w meble, narzędzia, urządzenia i pomoce dydaktyczne. Bezpłatnie zaprojektujemy dla Państwa pracownię techniczną i wskażemy przedstawicieli handlowych, u których będzie można dokonać zakupów. 
 
Abyśmy mogli się tym zająć, potrzebne będą następujące informacje: budżet przeznaczony na pracownię techniczną, wymiary sali (wraz z opisem lub rysunkiem poglądowym/zdjęciami) oraz liczba uczniów w najliczniejszej klasie.
 
Chętnie pomożemy w stworzeniu Wzorcowej Pracowni Technicznej w Państwa szkole. 
 
W poniższym linku przesyłamy filmik przedstawiający przykładową Wzorcową Pracownię Techniczną. W przypadku tej placówki zostało zastosowane tańsze rozwiązanie - wymienione blaty w ławkach szkolnych i dokupione stoły warsztatowe na elektronarzędzia. Zachęcamy do obejrzenia.
https://youtu.be/Ho_33Ox2iIg
 
Zapraszamy do kontaktu.
 
Witold Jakubek - autor podstawy programowej techniki
Firma JAWI