JAWI logo   

Skuteczne metody nauczania

loader

close

Ta strona niedługo przestanie istnieć. Nowa strona jest dostępna pod adresem https://www.jawiedu.pl/

Szczegóły oferty

Firma JAWI posiada w swojej ofercie jedyną w Polsce propozycję unikatowego pakietu praktycznego nauczania techniki opartego na metodzie projektów. Materiały edukacyjne JAWI, jak i całe opracowanie, są zgodne z podstawą programową nauczania techniki w szkole podstawowej. Umożliwiają nauczycielom organizowanie zajęć praktycznych w szkołach podstawowych oraz rozwijanie zainteresowań technicznych na zajęciach pozalekcyjnych. 

 

Firma JAWI wychodzi naprzeciw szkołom i nauczycielom, którzy zobowiązani podstawą programową techniki, chcą realizować zajęcia metodą działań praktycznych. Organizuje i systematycznie uzupełnia bazę narzędziową wielu szkół na terenie całego kraju. Pomoce dydaktyczne JAWI są opracowane przez nauczycieli o dużym doświadczeniu zawodowym. Ponadto, metoda projektów Działaj z JAWI jest bardzo lubiana przez uczniów, ponieważ odciąża ich od nadmiaru wiedzy teoretycznej.

 

 

 

 

Oferta dotyczy zamówień grupowych tzn. zamówień zestawów konstrukcyjnych dla uczniów do praktycznego nauczania techniki w szkole podstawowej.

 

Cena zestawu konstrukcyjnego obejmuje materiały, karty pracy i teczkę. 

 

Firma JAWI posiada również w swojej ofercie narzędzia, elektronarzędzia, akcesoria BHP oraz materiały eksploatacyjne. W sprawe  wyceny zapraszamy do kontatu mailowego.

 


 

  

Zestawy konstrukcyjne wielomateriałowe do praktycznego nauczania techniki 35 - 45 PLN

Zestaw materiałów to odpowiednio przycięte i spakowane w woreczki strunowe różne materiały (listwy drewniane, formatki ze sklejki i tworzyw sztucznych, pręty stalowe, pręty ze stopów metali, przewody elektryczne, elementy elektroniczne, materiały włókiennicze itp.), których ilość i asortyment zależy od wybranego projektu.

Karty pracy + tekturowa teczka

Zestaw kart pracy zawiera instrukcje do wykonania wybranego projektu technicznego.

 

Pierwsze karty to: strona tytułowa, regulamin pracowni technicznej, kontrakt, spis materiałów realizowanego projektu oraz spis narzędzi potrzebnych do jego wykonania. Pozostała część to karty technologiczne. Karty te dotyczą części składowych projektu (tzw. podprojektów) oraz jego montażu.

 

Instrukcje wszystkich projektów JAWI zostały opracowane według tego samego wzoru. Projekt kart pracy wymusza stosowanie podstawowych procedur, charakterystycznych dla działań technologicznych, przestrzegania zasad zgodnych z podpisanym regulaminem i przepisami BHP oraz stosowania zachowań zgodnych z podpisanym kontraktem. Karty pracy posiadają miejsca do wstawiania ocen.

 

Karty pracy przechowuje się w tekturowej teczce

 

Fartuszek ochronny z logo JAWI 40 PLN

Fartuszek ochronny JAWI to doskonała propozycja dla uczniów pracujących praktycznie. Fartuszek zabezpiecza ubranie przed zabrudzeniem podczas prac wytwórczych. Wyposażony jest w funkcjonalną kieszonkę. Wykonany jest z lekkiego materiału, który łatwo się czyści. Występuje w uniwersalnym rozmiarze 61 cm x 70 cm

 

Skrzynka narzędziowa z wyposażeniem 390 PLN

Cena skrzynki narzędziowej zawiera nastepujące pozycje:

 

1. Skrzynka narzędziowa

2.  Przymiar stalowy

3. Kątownik 250 mm

4. Cyrkiel

5. Ołówek HB

6. Nożyczki

7. Nożyk

8. Szczypce uniwersalne

9. Mikroszczypce 120 mm

10. Pilnik okrągły

11. Pilnik płaski

12. Pilnik trójkątny

13. Imadło małe

14. Piła mała naprężna

15. Młotek

16. Śrubokręt krzyżakowy

17. Miernik

18. Ściągacz do izolacji

19. Świeczka/podgrzewacz

20. Okulary stanowiskowe

21. Nakładka na ławkę

22. Igły: cerówka, do szycia ręcznego

23. Szpileczki

 

Serwis

Firma JAWI zapewnia serwis narzędzi i elektronarzędzi.

Koszty realizacja zamówienia i transport

W przypadku zamówień hurtowych, dostawa jest bezpłatna. Dostawcą jest firma kurierska

Termin dostawy osoba zamawiająca wskazuje na formularzu zamówienia.

Opóźnienie dostawy może wynieść do 14 dni od daty wskazanej na formularzu.

O szacowanym terminie dostawy informujemy mailowo.

 

Nauczyciele prowadzący zajęcia z wykorzystaniem zestawów dydaktycznych firmy JAWI otrzymują bezpłatny dostęp do programów nauczania techniki oraz do innych materiałów metodycznych potrzebnych im do pracy. Dodatkowo otrzymują materiał filmowy, który jest nieocenioną pomocą wspierającą nauczyciela i ucznia w czasie pracy na zestawach edukacyjnych. Konstrukcja filmów pozwala nauczycielom wykorzystywać je bezpośrednio na lekcji.